Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Pruszków
Podkowa Leśna
Grodzisk Mazowiecki
Komorów
Piastów
Brwinów
Piaseczno
Biologia60 - 120 / 60 min

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/537 opinii

Opis ogłoszenia

Trwają zapisy do MATURY 2023! Jestem założycielką marki Alveoli i doświadczoną korepetytorką. Skończyłam medycynę, ale odłożyłam karierę lekarską i poświęciłam się niemal w całości edukacji.

Mam dużą wiedzę i cały czas tworzę nowe materiały, dopisując wskazówki i metody do różnych zadań. Byłam wymagająca wobec swoich nauczycieli, więc staram się również spełniać wymagania uczniów. W zadaniach maturalnych stawiam na czytanie ze zrozumieniem oraz zwracam dużą uwagę na poprawność stylistyczną i merytoryczną odpowiedzi tak, aby nie pozostała żadna przestrzeń, za którą egzaminator odjąłby punkty. Uczę pisania odpowiedzi pod klucz, analizy schematów, opisu doświadczeń. Zapoznaję z procedurami maturalnymi, pomagam pisać odwołania po maturze (dla moich uczniów gratis, dla pozostałych odpłatnie) z fantastycznym skutkiem- większość wniosków jest rozpatrywana pozytywnie, a uczniowie zdobywają dodatkowe punkty już po ogłoszeniu wyników matur. Mam wielu absolwentów na kierunkach lekarskim, lek-dent, weterynarii i zagranicznych uczelniach.

LOKALIZACJA: prywatna sala szkoleniowa w prestiżowej lokalizacji - tuż przy pl. Zawiszy/metrze Rondo Daszyńskiego (świetny dojazd każdym środkiem transportu- bus/tram/metro/skm/wkd).

CZĘSTOŚĆ ZAJĘĆ: 2x w tygodniu, 1,5h. Dostajesz ankietę, wypełniasz swoją dyspozycyjność - ustalam grafik pod Ciebie.

UDOGODNIENIA: prywatna sala w prestiżowej lokalizacji; na miejscu serwis kawowo-herbaciany i przekąski ; liczne pomoce naukowe i okazy z różnych stron świata ; wyposażenie sali w standardzie premium ; współpraca z wybranymi przeze mnie wydawnictwami i kursami online (możliwe zniżki, benefity ); nowoczesne metody nauczania i stały kontakt online z nauczycielką poza zajęciami ; materiały na Dysku Google

CO PRZEROBIMY: całą teorię do matury, wszystkie arkusze CKE, setki (a nawet tysiące) zadań z najlepszych zbiorów na rynku (różnych wydawnictw), haczyki związane z kluczem maturalnym

O ZAJĘCIACH: Lekcje prowadzone są w kameralnych zindywidualizowanych grupkach 3-4 osobowych. Taki system pracy został oparty na badaniach naukowych. Pada więcej propozycji poprawnych rozwiązań, prowadzimy ciekawe dyskusje, wiedza jest szybciej przyswajana, a uczniowie pracują razem też po zajęciach, wspólnie rozwiązując problemy.

Uwaga! Na lekcjach, dzięki zindywidualizowanemu podejściu, każdy uczeń wszystko zrozumie, jednocześnie nie opóźniając grupy. Cały materiał zostanie w pełni zrealizowany. Dzięki mojej moderacji poziom grupy jest wyrównywany. Taka metodyka została przeze mnie wypracowana i sprawdza się fantastycznie w kolejnych rocznikach. NIE MA ZNACZENIA z jaką wiedzą do mnie przychodzisz.

ROZLICZENIE : wygodne płatności przelewem, wystawianie faktur

CENA: 90zł/1,5h/osobę

Możliwe także indywidualne konsultacje w cenie 120zł/h, ale tylko doraźnie.
Możliwe indywidualne omawianie arkuszy maturalnych do matury.

UWAGA! Nie odbieram telefonów za względu na dużą ilość zajęć- proszę o SMS lub e-mail, odpowiadam praktycznie od razu. Sprawdź też opinie, moje certyfikaty, doświadczenie i „o mnie”. Do zobaczenia!

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Szkolenie z zakresu Emisji Głosu w zakresie 30h
03.2011
Wielokrotna laureatka konkursów savoir-vivre "Obycie umila życie"
10.2012
Stypendium Prezydenta m.st. Warszawy Sapere Auso "za wybitne osiągnięcia w nauce"
10.2017
Kurs pedagogiczny "Efektywne metody nauczania- tworzenie i realizacja"
10.2017
Kurs pedagogiczny "Odkrywanie talentów w edukacji"
12.2017
Członkini Stowarzyszenia Mensa Polska
12.2017
Kurs pedagogiczny "Jak zbudować prawdziwy autorytet i autentyczną komunikację"
12.2017
Kurs pedagogiczny "Jak skutecznie pracować z grupą i klasą"
Doświadczenie
09.2006 - 06.2012
Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie- chórzystka w spektaklach operowych
09.2016 - aktualnie
Akademia Młodego Medyka- moderatorka warsztatów medycznych
10.2017 - aktualnie
Kurs online Powtórka z biologii- autorka scenariusza i tekstu do poszczególnych lekcji
10.2018 - aktualnie
Recenzentka ogólnopolskich arkuszy maturalnych z biologii Matura Neuron
01.2019 - aktualnie
Współautorka zbiorów z Biologii wydawnictwa Biomedica do Nowej Matury
09.2019 - aktualnie
Redaktor merytoryczny e-podręczników MEN
07.2021 - aktualnie
Bethink - współtwórczyni i redaktorka kursów, moderatorka
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 37
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2021

Z całego serducha polecam zajęcia z panią Klaudią. Jest to osoba, która naprawdę kocha to co robi. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze, a omawiane zagadnienia same wchodziły do głowy po tłumaczeniach p. Klaudii. Brałam udział w zajęciach grupowych jak i indywidualnych i obie te formy przypadły mi go gustu. Dziękuję za wspólne pół roku!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Super przygotowanie do matury z biologii w przemiłej atmosferze!
Pani Klaudia umie przekazać swoją wiedzę w ciekawy, prosty i zrozumiały sposób, zwraca również szczególną uwagę na to jak prawidłowo formułować odpowiedzi pod klucz maturalny. Serdecznie polecam :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2021

Serdecznie polecam korepetycje z Klaudią. Uczęszczałam na zajęcia z biologii i jestem z nich bardzo zadowolona. Dzięki pomocy Klaudii w końcu zrozumiałam trudne zagadnienia, których wcześniej uczyłam się na pamięć, bo nie potrafiłam ich sama pojąć. Co więcej dużo łatwiej powtarza się materiał do matury, gdy Klaudia czuwa nad tym, aby tematy były przerabiane regularnie i ma określony plan na te kilka miesięcy powtórek, co bardzo mobilizowało mnie do nauki.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Super przygotowane lekcje, bardzo miła atmosfera!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Brałam udział w przygotowaniu do matury z biologii. Dzięki pomocy Klaudii udało mi się poprawić wynik i uzyskać 82% .
Bardzo polecam kurs zarówno poprawiającym maturę, jak i tym podchodzącym do niej po raz pierwszy.
Klaudia ma nie tylko bardzo dużą wiedzę teoretyczną, ale także potrafi ocenić, czy podana przez nas odpowiedź jest spójna i logiczna, czy jednak taka, za którą stracimy punkt na egzaminie.
Bardzo pomocne były wskazówki Klaudii dotyczące rozwiązywania zadań i pisania pod tzw klucz.
Klaudia potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć tematy, które sprawiają uczniom największą trudność. Dodatkowo często przytacza bardzo fajne ciekawostki medyczne.
Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Brałam udział w zajęciach z chemii i bardzo je polecam. Pani Klaudia jest bardzo cierpliwa, zawsze przygotowana do zajęć i potrafi wytłumaczyć nawet najcięższe zagadnienia. Jeszcze raz polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Bardzo polecam. Klaudia przekazuje swoją wiedzę w bardzo przystępny sposób i pokazuje jak formułować odpowiedzi pod klucz maturalny. Ponad to małe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego ucznia :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Polecam kursy maturalne prowadzone przez Panią Klaudię. Lekcje prowadzone są w sposób ciekawy - tematy z człowieka często wzbogacane są medycznymi ciekawostkami, a wiedza przekazywana jest w bardzo przystępny sposób. Pani Klaudia świetnie orientuje się w wymaganiach stawianych maturzystom przez CKE, przez co potrafi wpoić swoim uczniom umiejętność rozwiązywania zadań zgodnie z kluczem maturalnym, co jest bardzo istotne szczególnie w przypadku biologii. Pozwala to także ocenić co jest bardziej istotne, a co mniej (bywa tak, że szkoły poświęcają czas na przerabianie materiału, który nie obowiązuje uczniów na maturze). Z lekcji na lekcję zadawane są prace domowe co motywuje kursantów do pracy. Zajęcia z biologii i chemii w połączeniu z ciężką pracą pozwoliły mi dostać się na wymarzone studia.

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Klaudii. Zajęcia są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Pani Klaudia posiada ogromną wiedzę, którą potrafi doskonale przekazać. Uczy także pod klucz maturalny, co jest niesamowicie przydatne. Serdecznie polecam każdemu, kto aspiruje na wysokie wyniki maturalne!

avatar
Natasha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2019

Pani Klaudia jest bardzo profesjonalną osobą. Posiada dużą wiedzę, którą znakomicie potrafi przekazać.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Klaudia jest niesamowitą nauczycielką, swoją pracę wykonuje z pasją, przede wszystkim jest ciekawa świata, nowinek naukowych, to wszystko sprawia, że jest bardzo dobrze poinformowana I nie da się jej zagiąć ;) jest konkretna i rzetelna, uczy stricte pod mature, krok po kroku pokazuje schemat działania, więc rzeczy które kiedyś były niezrozumiałe wykonywane jej sposobami są niezwykle łatwe, świetnie tłumaczy. Ja osobiście chodziłam na chemie i wybór Klaudii był świetną decyzją, nigdy nie miałam styczności z tym przedmiotem , studiuję prawo więc był to pomysł totalnie z kosmosu ale dzięki Klaudii(jej metodach i podejściu) udało mi się napisać chemie na 88%, może pomogło też to, że jestem umysłem ścisłym ale wiem, że gdyby nie te zajęcia nie udałoby mi się tego osiągnąć. Jedyne co mogę napisać, to dziękuję i polecam! Jeśli celujecie wysoko, to z Klaudią nawet góry przeniesienie!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Bardzo polecam. Pani Klaudia napisała odwołanie do OKE dzięki czemu mam przyznany dodatkowy punkt z matury.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2019

Pani Klaudia to korepetytor z powołania, wysoka kultura osobista, głębokie zrozumienie. Ma ogromną wiedzę z dziedziny chemii i biologii. Jeszcze nikt nie przekazał mi takiej wiedzy w tak prosty sposób. Pani Klaudia sprawiła, że nawet najbardziej zawiłe zagadnienia stają się proste i oczywiste. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że jest to możliwe! To nie tylko najlepszy korepetytor jakiego znam, ale również najlepszy motywator. Przygotowania do matury z Panią Klaudią to strzał w dziesiątkę!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Polecam korepetycje z chemii :) dużo materiałów i omówionych typów zadan dało swój rezultat na maturze, dzięki czemu uzyskałam wysoki wynik :D

avatar
Nicol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Serdecznie polecam korepetycje z Klaudią. Każde zajęcia były bardzo dobrze przygotowane oraz zagadnienia do matury opracowane na 5+. Indywidualne podejście oraz pasja do nauki Klaudii sprawiają, że ścisłe przedmioty takie jak biologia i chemia stają się zrozumiałe i przyjemne. Dodatkowo atmosfera na lekcjach bardzo miła, że aż chce się uczyć. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo polecam korepetycje u Klaudii!!! Chodziłam na biologię i uzyskałam bardzo wysoki wynik na maturze :) Klaudia świetnie przekazuje wiedzę, a także uczy pod klucz maturalny ;)
Polecam wszystkim!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Korepetycje z chemii przez rok
Spotkania raz w tygodniu pomogły zrozumieć chemie w stopniu potrzebnym do dostania się na wymarzone studia, rymujące się z piekarski (lekarski)
Super atmosfera, wymaga - to duży plus bo przez to człowiek się najwięcej uczy

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2018

Klaudia świetnie przygotowuje do matury z biologii, dzięki czemu dostałam sie na wymarzony kierunek lekarsko-dentystyczny na wumie, bardzo polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Klaudia ma ogromna wiedze, ktora przekazuje w swietny sposob. Do kazdego ucznia podchodzi w indywidualny sposob, a do tego jest przemila osoba. Najlepsze korepetycje jakie mozna sobie wymarzyc!!!

avatar
AJ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Polecam ogromnie!! Otrzymałam pomoc w odwoływaniu się o nieuznane zadania z egzaminu maturalnego z biologii. Udało nam się wywalczyć 3 punkty, które pozwolą mi studiować na wymarzonym Uniwersytecie Medycznym. Dziękuje jeszcze raz <3

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Polecam! Uzyskałam profesjonalną pomoc w przygotowaniu wniosku o weryfikację sumy punktów z biologii i chemii. Dzięki Klaudii udało mi się uzyskać 4 przeoczone przez egzaminatora punkty z chemii! Współpraca była owocna i widać było prawdziwe zaangażowanie w chęć pomocy oraz znajomość na rzeczy :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Dzięki artykułowi Klaudii o wglądach do matur dostałam sie na wymarzone studia.
W artykule znalazłam wskazowki, jak krok po kroku zobaczyć swoją maturę i odwołać się. Dzięki nim udało mi się wywalczyć dodatkowe 9% na maturze rozszerzonej z biologii, co zagwarantowało mi studia na uniwersytecie medycznym.
Polecam z całego serca!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Napisałam do Klaudii z prośbą o pomoc przy odwołaniu się do wyników moich matur z biologii i chemii. Wysłałam jej zdjęcia z wglądu i w ciągu kilku dni Klaudia przygotowała dla mnie odwołanie. Było bardzo profesjonalnie napisane. Po 9 dniach przyszła do mnie odpowiedz z OKE. Zostały przyznane mi punkty:1 z biologii oraz 2 z chemii za zadanie obliczeniowe. W zasadzie to dzięki wpisowi Klaudii na internecie wpadłam na pomysł napierw pojechania na wgląd pracy, a potem odwołania się do wyniku z jej pomocą. Te 3 punkty były dla mnie niesamowicie ważne, a gdyby nie Klaudia, najprawdopodobniej nie podjęłabym takich kroków. Bardzo profesjonalna i miła osoba!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Klaudia jest świetna. Jest bardzo rzetelna i bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Daje wskazówki jak wstrzelić sie w klucz maturalny i przykłada uwagę do pisania pełnych odpowiedzi. Jest przemiłą osobą :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Klaudia bardzo pomogła mi w przygotowaniu do matury z biologii. Zwraca duża uwagę na umiejetność układania odpowiedzi w zadaniach otwartych i poruszanie problematycznych zagadnień. Bardzo pomagają tez wysyłane przez nią prezentacje i dawane zadania uporządkowane tematycznie. Polecam!

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Bardzo polecam wszystkim przygotowującym się do matury! Klaudia zawsze jest super przygotowana, świetnie zna materiał który przekazuje i jest obeznana we wszystkich repetytoriach i zbiorach - wie na co zwrócić uwagę pod kątem haczyków w zadaniach i trudniejszych tematów i korzysta z wielu źródeł żeby to ułatwić. Do tego duża elastyczność jeśli chodzi o znalezienie terminów, fajna atmosfera no i pyszna kawa ;))

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Wybrałam korepetycje z Klaudią, bo wiedziałam, że pomoże mi zrozumieć biologiczny klucz maturalny. Dzięki przygotowywanym przez Klaudię materiałom i testom, mogłam sprawdzić swoją wiedzę i wiedziałam co muszę jeszcze powtórzyć. Zawsze była bardzo dobrze przygotowana, miła i uprzejma, nawet jeżeli przez moje gapiostwo nieraz się spóźniałam :) Dzięki przygotowaniu z Klaudią, czuję, że matura mi poszła dużo lepiej niż gdybym przygotowywała się z kimś innym :) Bardzo polecam korepetycje z Klaudią

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Z Klaudią przygotowywałam się do poprawy matury. Od razu zaimponowała mi swoją rzetelnością, zrozumieniem dla ucznia i jego problemów z zadaniem, a także świetnym przygotowaniem do każdych zajęć. Lekcje są przejrzyste, najpierw robimy notatki z wcześniej przygotowanych slajdów, omawiamy je, a potem rozwiązujemy zadania maturalne z danego działu. Co istotne, Klaudia dużą wagę przywiązuje do rzetelnej oceny odpowiedzi ucznia i ewentualnych poprawek czy wyjaśnień, by na pewno "wstrzelić się" w maturalny klucz. Punktualna, wymagająca, ale też bardzo sympatyczna i pomocna. Zadawane są prace domowe (głównie zadania maturalne z kolejnych działów), które następnie sprawdzamy razem na zajęciach lub dostajemy je już sprawdzone następnym razem i omawiamy najbardziej problematyczne kwestie. Praca z Klaudią to sama przyjemność, można śmiało pytać się o wszystko by rozwiać kazda wątpliwość. Widać, że lubi to co robi i świetnie to rozumie. Umawianie się na zajęcia także należy do bezproblemowych kwestii. Za najważniejszy atut Klaudii uważam przykładanie największej wagi do klucza maturalnego i skupianie się na tym, co może faktycznie wystąpić na maturze. Dzięki niej w końcu zrozumiałam nieszczęsny metabolizm, który dla każdego biolchema jest problematyczny ;)
Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Agat
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Klaudia to niesamowicie zdolna, utalentowana i przemiła osoba. Już na pierwszej naszej wspólnej lekcji zaskoczyła mnie swoja ogromną wszechstronnoscia, profesjonalnym podejściem do swojego zadania jako nauczyciel oraz tu warto wspomnieć o przywoływanej przez innych pysznej kawie! Metodyka, obrany cel, trzymanie się wyznaczonej drogi i na bierząco weryfikacja postępów- to wszystko znajdziesz decydując się na zajecia z Klaudią. O zaplanowanie ścisłego planu w zakresie przygotowania do matury, ale i innych ważnych egzaminów nie musisz się martwić, ponieważ Klaudia ma już taki w swojej głowie i jako maturzystka 2017 mogę zdecydowanie powiedzieć, że się sprawdzi :) Mogę jeszcze dodać, że jest osobą bardzo elastyczną i zawsze stara się znaleźć dogodny termin na zajęcia dla obu stron. Wsparcie, pomoc , wskazanie popełnianych błędów i niesamowite podejście dydaktyczne u tak młodej osoby! Jeśli tylko jest się zdeterminowanym i pracowitym, to z Klaudią można osiągnąć wymarzone wyniki :) Zdecydowanie polecam wszystkim osobom pragnącym rozwijać się w przedmiotach ścisłych i dążyć do perfekcji :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Klaudia od początku zaskoczyła swoim profesjonalizmem pomimo młodego wieku. Jest przygotowana do zajęć, ma mnóstwo materiałów bazujących głównie na maturach, a nie np na zadaniach Witowskiego, które z poziomem matury często nie mają zbyt wiele wspólnego. Wszystkie prace sprawdza w oparciu o klucz maturalny, niezrozumiałe pojęcia tłumaczy do skutku. Okazało się że jednak do matury wystarczy podręcznik Nowej Ery, a nie dziesiątki książek trudnych do zdobycia, do czego przyzwyczaił mnie mój nauczyciel biologii. Filmy, które pokazuje bardzo ułatwiają zrozumienie bardziej skomplikowanych zagadnień. Klaudia jest ponadto bardzo miłą osobą, której nauczanie sprawia przyjemność :)

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Bardzo polecam wszystkim którym zależy na naprawdę odpowiednim przygotowaniu się do matury. Klaudia jest wymagająca ale to właśnie dzięki temu nauka jest tak efektywna, na zajęciach materiał przerabiany jest zgodnie z kryteriami maturalnymi, omawiane są odpowiednie sposoby rozwiązywania zadań co znacznie ułatwia pisanie egzaminu. Razem w 7 miesięcy przerobiłyśmy cały materiał, gdyby nie korepetycje na pewno to by się nie udało.
Dodatkowo widać, że studia są jej wielką pasją co bardzo motywuje do nauki i osiągania swoich celów :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2017

Bardzo polecam wszystkim osobom które przygotowują się do matury z biologii lub chemii. Klaudia ma bardzo profesjonalne podejście do zajęć, przygotowuje tony różnorodnych materiałów, prezentacji i zadań. Świetnie tłumaczy, i mam wrażenie ze bardzo zna się na wymogach maturalnych. Nie pozwala ona jedynie biernie chodzić na zajęcia- wymaga tego, aby oddawać wszystkie prace i uczyć się na bieżąco, co pokazuje jej profesjonalne podejście. Oprócz świetnej nauczycielki jest także miłą i ciepła osoba! I parzy przyszną kawę :-) polecam wszystkim.

avatar
Viktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2016

Bardzo polecam super mila osoba, profesjonalne podejscie bardzo polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 września 2016

Klaudia jest bardzo dobrze przygotowana do lekcji, jest bardzo mila, dzięki czemu na lekcji nie ma stresu. Uważam, że jest bardzo ambitna i chce jak najlepiej przekazać całą swoją wiedzę. Moim zdaniem, jej lekcje byłby jeszcze bardziej efektywne, gdyby wysylala prezentacje multimedialne do uczniów, gdyż robienie notatek zajmuje sporo czasu

Klaudia

Ale za to efektywność zapamiętywania przy pisaniu odręcznie notatek jest nieoceniona :)

avatar
Mateusz P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Prawdziwy cudotwórca, w szkole nikt nie dawał mi nadziei nawet na dwucyfrowy wynik z matury z chemii. Klaudia jednak we mnie uwierzyła i dzięki niej zdałem bardzo przyzwoicie, uzyskując ponad 55% z matury rozszerzonej!!!! Nawet moi rodzice nie mogli uwierzyć. Dodatkowo Klaudia zawsze miał pyszne ciasta, podtrzymywały mój mózg przy pracy i najlepszą kawę jaką w życiu piłem, które ratowała mnie w momentach krytycznych. Podsumowując, świetna atmosfera, profesjonalne przygotowanie do zajęć i istny talent pedagogiczny. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

avatar
Ania B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Dzieki lekcjom dostalam sie na wymarzone studia co byloby trudne bez pomocy Klaudii. Atmosfera na lekcjach byla bardzo mila :))) Najbardziej przydaly mi się zadania z klepsydra na czas- to barzdo trenuje szybkosc. Klaudia robi pyszna kawe i zawsze byly ciastka :D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Klaudia mimo młodego wieku była w stanie przekazać mi swoją ogromną wiedzę z taki sposób, że nawet te zagadnienia z chemii, które kompletnie u mnie leżały nagle stawały się jasne. Zawsze była wzorowo przygotowana do zajęć i służyła pomocą kiedy jej potrzebowałam, co było istotne w przygotowaniach do matury :) jeśli podchodziłabym drugi raz do matury to na pewno zwróciłabym się do niej jeszcze raz.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.